O dată pe săptămână
M-am gândit că ar fi bine să postez o dată pe săptămână măcar. Nu zic că sigur o să o fac dar cred că așa [...]
M-am gândit că ar fi bine să postez o dată pe săptămână măcar. Nu zic că sigur o să o fac dar cred că așa [...]
Azi dimineață am observat că de pe un IP de Indonezia, (dacă nu mă înșel), o persoană nu prea bine intențioată s-a logat în blogul [...]
Nu am fost genul care să se plângă nici chiar în cele mai grele condiții. De mic am muncit din greu, de mic de pe [...]
Se apropie sărbătorile. Timpul trece repede. Săptămână după săptămână, lună după lună, an după an. Mă trezeam uimit la sfârșit de săptămână zicându-mi...iar a mai [...]
Când spun inteligent/ă nu zic că trebuie să ai un master sau doctorat în nu știu ce, nu zic că trebuie să ai nu știu [...]